Menu

Ons team

What you see is what you get: als je bij PP afspraken maakt, is dat altijd met degene die je voor je hebt. PP personeelsdiensten zorgt met een klein team voor grote oplossingen in mensenwerk. Wij zijn namelijk ondernemers binnen de onderneming. Maak kennis met Peter Paul, Marijn, Iris, Sabine, Eline, Anouk en Marit.

Peter Paul Geraeds

Peter Paul Geraeds

Eigenaar

pp@pponline.nl

+31 6 51922149

Marijn Gerrits

Marijn Gerrits

Consultant

marijn@pponline.nl

+31 6 20046967

Iris Hoogkamer

Iris Hoogkamer

Consultant

iris@pponline.nl

024 324 54 55

Sabine Stevens

Sabine Stevens

Backoffice

sabine@pponline.nl

024 324 54 55

Eline Zwinenberg

Eline Zwinenberg

Financieel Administratief Medewerker

eline@pponline.nl

024 324 54 55

Anouk van Swaaij

Anouk van Swaaij

Medewerker Communicatie

anouk@pponline.nl

024 324 54 55

Marit Welsing

Marit Welsing

Medewerker Marketing & Communicatie

marit@pponline.nl

024 324 54 55

Menu
Sluiten
Contactgegevens

Hogelandseweg 60
6545 AB Nijmegen

Popovstraat 86
8013 RK Zwolle